Warna Tema        
Saiz Tulisan -A A +A
 

Alamat Mahkamah

No.Tel

Alamat Email

Mahkamah Tinggi, Sesyen Dan Majistret Klang
Jalan Dato’ Hamzah, (Bangunan Tambahan)
41506 Klang,
Selangor Darul Ehsan.
03-3375 8400

klang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Tinggi Klang

mtklang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Klang 1 (Sivil)

msklang1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Klang 2 (Sivil)

msklang2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Klang 3 (Jen)

msklang3@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Klang 4 (jen)

msklang4@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Klang 5 

msklang5@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Klang ATIP 

msklang6@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Klang 1 

mmklang1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Klang 2

mmklang2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Klang 3 (Jen)

mmklang3@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Klang 4 (Jen)

mmklang4@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Klang 5 (Jen)

mmklang5@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Petaling Jaya
Kompleks Mahkamah Petaling Jaya,
Lorong Sultan,
46505 Petaling Jaya,
Selangor Darul Ehsan.

03-79476666

petalingjaya@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Petaling Jaya 1

mspj1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Petaling Jaya 2

mspj2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Petaling Jaya 3

mspj3@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Petaling Jaya 4

mspj4@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Petaling Jaya 5

mspj5@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Petaling Jaya 1

mmpj1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Petaling Jaya 2

mmpj2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Petaling Jaya 3

mmpj3@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Petaling Jaya 4

mmpj4@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Petaling Jaya 5

mmpj5@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Ampang
Aras 1, Menara Majlis Perbandaran Ampang Jaya (Mpaj),
Jalan Pandan Utama, Pandan Indah,
55100 Kuala Lumpur

03-4295 1025

ampang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Ampang 1 (JEN)

msampang1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Ampang 2 (JEN)

msampang2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Ampang 3 (JEN)

msampang3@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Ampang 1 (JEN)

mmampang1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Ampang 2(JEN)

mmampang2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Bandar Baru Bangi
Lot 3, Jalan 15/1, Off Jalan Pekeliling,
Jalan Pandan Utama, Pandan Indah,
43000 Bandar Baru Bangi,
Selangor Darul Ehsan.

03-8926 9745 / 46 / 55

bandarbarubangi@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Bangi

msbangi@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Bangi

mmbangi@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Kajang
Kompleks Mahkamah Kajang,
43000 Kajang,
Selangor Darul Ehsan

03-8733 9794 / 03-8733 9821

kajang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Kajang

mskajang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Kajang 1

mmkajang1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Kajang 2

mmkajang2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Selayang
Jalan Pegawai, Km 16 Jalan Ipoh,
68100 Batu Caves,
Selangor Darul Ehsan

03-6137 6905 / 3680 / 8601

selayang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Selayang 1

msselayang1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Selayang 2

msselayang2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Selayang 1

mmselayang1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Selayang 2

mmselayang1@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Sepang
Lot 1180c Jalan Taman Seroja,
Bandar Baru Salak Tinggi,
43900 Sepang,
Selangor Darul Ehsan.

03-8706 3263

sepang@kehakiman.gov.my

Mahkamah SesyenSepang 1

mssepang1@kehakiman.gov.my

Mahkamah SesyenSepang 2

mssepang2@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Sepang

mmsepang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Kuala Kubu Bharu
44000 Kuala Kubu Bharu,
Selangor Darul Ehsan

03-6064 1255

kualakububharu@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen KKB

mskkb@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret KKB

mmkkb@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Semenyih 
Depot Imigresen Semenyih, Jalan Bunga Raya 7, Taman Bunga Raya, 43500, Semenyih, Selangor Darul Ehsan.
  mssemenyih@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Telok Datok
Jalan Stadium Jugra,
42700 Banting,
Selangor Darul Ehsan

03-3187 1228

mmtelokdatok@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Kuala Selangor
Jalan Klang,
45000 Kuala Selangor

03-3289 1544 / 3289 4953

mmkualaselangor@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Sungai Besar
Jalan Besar,
45300 Sungai Besar,
Selangor Darul Ehsan

03-32891544 / 3289 4953

mmsungaibesar@kehakiman.gov.my