Warna Tema        
Saiz Tulisan -A A +A
 

Alamat Mahkamah

No.Tel

No.Faks

Alamat Email

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Petaling Jaya
Kompleks Mahkamah Petaling Jaya,
Lorong Sultan,
46505 Petaling Jaya,
Selangor Darul Ehsan.

03-79476666

 

petalingjaya@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Klang
Jalan Dato’ Hamzah, (Bangunan Tambahan)
41506 Klang,
Selangor Darul Ehsan.

03-3375 8400

03-4295 0543

klang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Ampang
Aras 1, Menara Majlis Perbandaran Ampang Jaya (Mpaj),
Jalan Pandan Utama, Pandan Indah,
55100 Kuala Lumpur

03-4295 1025

03-4295 0453

ampang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Bandar Baru Bangi
Lot 3, Jalan 15/1, Off Jalan Pekeliling,
Jalan Pandan Utama, Pandan Indah,
43000 Bandar Baru Bangi,
Selangor Darul Ehsan.

03-8926 9745 / 46 / 55

 

bandarbarubangi@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Kajang
Kompleks Mahkamah Kajang,
43000 Kajang,
Selangor Darul Ehsan

03-8733 9794 / 03-8733 9821

03-8734 0185

kajang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Selayang
Jalan Pegawai, Km 16 Jalan Ipoh,
68100 Batu Caves,
Selangor Darul Ehsan

03-6137 6905 / 3680 / 8601

03-6137 9844

selayang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Sepang
Lot 1180c Jalan Taman Seroja,
Bandar Baru Salak Tinggi,
43900 Sepang,
Selangor Darul Ehsan.

03-8706 3263

 

sepang@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Dan Majistret Kuala Kubu Bharu
44000 Kuala Kubu Bharu,
Selangor Darul Ehsan

03-6064 1255

03-6064 5313

kualakububharu@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Telok Datok
Jalan Stadium Jugra,
42700 Banting,
Selangor Darul Ehsan

03-3187 1228

03-3187 4259

telokdatok@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Kuala Selangor
Jalan Klang,
45000 Kuala Selangor

03-3289 1544 / 3289 4953

03-3289 1104

kualaselangor@kehakiman.gov.my

Mahkamah Majistret Sungai Besar
Jalan Besar,
45300 Sungai Besar,
Selangor Darul Ehsan

03-32891544 / 3289 4953

03-3289 1104

mmsungaibesar@kehakiman.gov.my

Mahkamah Sesyen Semenyih 
Depot Imigresen Semenyih, Jalan Bunga Raya 7, Taman Bunga Raya, 43500, Semenyih, Selangor Darul Ehsan.
    mssemenyih@kehakiman.gov.my